King Arthur: Knight’s Tale zalicza kolejną obsuwę. Znamy nową datę premiery

King Arthur: Knight's Tale

Pełna wersja gry King Arthur: Knight’s Tale miała zadebiutować na PC 29 marca. Okazuje się jednak, że użytkownicy komputerów osobistych będą musieli uzbroić się w cierpliwość. Deweloperzy ze studia NeocoreGames poinformowali bowiem o kolejnym opóźnieniu premiery swojej produkcji. Nową datę debiutu wspomnianego taktycznego RPG-a wyznaczono na 26 kwietnia.

Jak wspomnieliśmy wyżej, to nie pierwsze opóźnienie, jakie zalicza King Arthur: Knight’s Tale. Pierwotnie gra miała bowiem opuścić program Early Access 15 lutego bieżącego roku. Twórcy już w styczniu poinformowali natomiast, że gracze PC będą musieli poczekać na pełną wersję wspomnianej produkcji nieco dłużej. Jak się jednak okazuje, również marcowa data premiery gry jest już nieaktualna. Pozostaje mieć nadzieję, że deweloperzy dobrze wykorzystają dodatkowy czas, a debiut gry nie zostanie znów opóźniony.

Przypomnijmy, że King Arthur: Knight’s Tale zmierza nie tylko na PC, ale także na konsole PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Produkcja ma się jednak pojawić na sprzętach Sony i Microsoftu w późniejszym terminie. Zainteresowanych zachęcamy również do zapoznania się z ofertą komputerów osobistych firmy Actina na Sferis.pl. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam uruchomić grę studia NeocoreGames na najwyższych możliwych ustawieniach graficznych.