Komputer który rozwija twoje pasje – znamy pierwsze twarze!

projekt pasje

Actina rusza z zupełnie nową inicjatywą

Z przyjemnością informujemy, że Actina rozpoczęła projekt Komputer, który rozwija twoje pasje.

Zanim przejdziemy do sedna, zachęcamy wszystkich do przeczytania felietonu, z którego dowiecie się, czym tak naprawdę jest hobby i jak komputer może wspierać rozmaite pasje.

Pasjonaci

W ramach inicjatywy Komputer, który rozwija twoje pasje zorganizowanej przez firmę Actina będziecie mieli okazję poznać trzech utalentowanych pasjonatów, którzy na co dzień w swojej pracy wykorzystują komputery firmy Actina wraz z odpowiednimi akcesoriami ułatwiającymi im wykonywanie zadań. Oto oni:

Piotr Stefański – Producent Muzyki

Piotr Stefański zajmuje się muzyką od ponad 20 lat. Na gitarze po raz pierwszy zagrał w podstawówce, dzisiaj w wolnym czasie sięga po gitarę elektryczną lub akustyczną. Na co dzień zajmuje się komponowaniem utworów dla fanów muzyki elektronicznej, robiąc oczywiście użytek z nowoczesnych rozwiązań, czyli zaawansowanego oprogramowania i super wydajnego komputera pozwalającego nie tylko na rejestrowanie, ale i miksowanie czy też montowanie dźwięku.

Michał Mosoń – Streamer

Michał Mosoń od blisko dziesięciu lat prowadzi swój kanał w serwisie YouTube (znajdziecie tam let’s playe, poradniki i nie tylko), regularnie zajmuje się również streamowaniem. Wcześniej przebrnął przez wiele innych dziedzin, tworząc własne utwory, komentując mecze e-sportowe (CS: GO, League of Legends, itd.), a także nagrywając parodie czy też dubbing do rozmaitych materiałów wideo.

Adam Berlik – Podcaster

Adam Berlik to z kolei redaktor gram.pl, który pierwszy swój tekst o grach napisał jeszcze w 2002 roku. Od tamtego czasu nieustannie zajmuje się elektroniczną rozrywką, jednocześnie dzieląc się swoją wiedzą i opiniami nie tylko w formie tekstowej za sprawą recenzji czy artykułów publikowanych w wyżej wymienionym serwisie, ale także wyrażając swoje zdanie w pr0gramie, czyli podcaście serwisu gram.pl.

Sprawdzone rozwiązania

Celem akcji Komputer, który rozwija twoje pasje jest pokazanie wszystkim, którzy chcieliby dopiero rozpocząć swoją przygodę w dowolnej dziedzinie wymagającej posiadania odpowiedniego peceta i akcesoriów, że można stawiać pierwsze kroki naprawdę sprawnie. Tym bardziej, że Actina oferuje wszystkim zainteresowanym możliwość nabycia sprawdzonych gotowych zestawów, dzięki którym będziecie mogli skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na pracy.

My, przygotowując gotowe zestawy dla podcasterów, streamerów i muzyków zadbaliśmy natomiast o to, byście nie musieli zastanawiać się, czy na wybranym pececie uruchomicie gry w najwyższych ustawieniach grafiki, a zakupiony mikrofon będzie odpowiednio dobrej jakości i czy słuchawki spełnią swoją rolę.