LEGO Star Wars: The Skywalker Saga zdetronizowało Elden Ring na Steam

LEGO Star Wars: The Skywalker Saga

LEGO Star Wars: The Skywalker Saga trafiło w zeszłym tygodniu na PC i konsole. Najnowsza produkcja studia Traveller’s Tales zebrała bardzo dobre recenzje i zaliczyła udany debiut na Steam. Okazuje się również, że zainteresowanie grą na platformie Valve było na tyle duże, że tytuł wskoczył na pierwsze miejsce listy bestsellerów, na którym od kilku tygodniu znajdowało się Elden Ring. Twórcy mają więc powody do zadowolenia.

Deweloperzy mogą być także dumni z opinii graczy. W chwili pisania tej wiadomości najnowsza produkcja studia Traveller’s Tales ma na Steam blisko 10,5 tysiąca recenzji. Aż 94% z nich to oceny pozytywne. Cały czas imponują również wyniki aktywności. Obecnie w tytuł gra ponad 19 tys. użytkowników platformy Valve. Natomiast w szczytowym momencie ostatniej doby produkcję uruchomiło na Steam jednocześnie 69,491 graczy.

Przypomnijmy, że LEGO Star Wars: The Skywalker Saga dostępne jest na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S i Nintendo Switch. Zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się z recenzją gry na stronie Gram.pl. Zapraszamy także do sprawdzenia oferty komputerów osobistych firmy Actina na Sferis.pl. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam uruchomić produkcję Traveller’s Tale na najwyższych możliwych ustawieniach graficznych.

Źródło: SteamDB.info