Life is Strange: True Colors – zobaczcie pierwsze 15 minut gry

Life is Strange True Colors

Life is Strange: True Colors zadebiutuje na rynku już na początku przyszłego miesiąca. Jakiś czas temu deweloperzy opublikowali obszerny gameplay ze swojej produkcji. Natomiast wczoraj twórcy postanowili podzielić się kolejnymi fragmentami rozgrywki. Tym razem do sieci, za sprawą redakcji IGN, trafił materiał, który przedstawia pierwsze 15 minut gry. Jeśli więc nie chcecie w żaden sposób psuć sobie zabawy, to nie oglądajcie wspomnianego wideo.

Alex Chen przez długi czas uciszała swoje „przekleństwo” – nadprzyrodzoną moc przeżywania, absorpcji i manipulowania silnymi emocjami innych. Emocje te Alex postrzega jako promieniejące, kolorowe aury. Kiedy jej brat ginie w rzekomym wypadku, Alex musi użyć swojej niestabilnej mocy, aby odkryć prawdę i ujawnić mroczne sekrety małego miasteczka – czytamy w opisie gry na platformie Steam.

Zachęcamy Was także do zapoznania się z poprzednimi zwiastunami. Jeden z nich skupia się na przeszłości protagonistki. Drugi natomiast przybliża szczegóły na temat wspomnianej mocy bohaterki. Nie zabrakło też materiału promocyjnego, skupiającego się na postaci Gabe’a, czyli brata Alex.

Life is Strange: True Colors zmierza na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Pełna wersja gry, bez podziału na epizody, zadebiutuje na wymienionych platformach 10 września tego roku. Nieco później tytuł ma trafić również na Nintendo Switch. Nie znamy jednak dokładnej daty premiery. Za produkcję odpowiedzialne jest studio Deck Nine – twórcy Life is Strange: Before the Storm.

Jeśli chcecie zagrać w Life is Strange: True Colors na najwyższych możliwych ustawieniach, to koniecznie zapoznajcie się z ofertą komputerów osobistych firmy Actina na Sferis.pl.