Marvel’s Guardians of the Galaxy w złocie. Twórcy przypominają o premierze

Marvel's Guardians of the Galaxy

Marvel’s Guardians of the Galaxy zbliża się wielkimi krokami. Nic więc dziwnego, że twórcy regularnie dzielą się z nami szczegółami i materiałami ze swojej produkcji. Wczoraj jednak deweloperzy opublikowali na Twitterze wiadomość, która z pewnością ucieszy wszystkich użytkowników, którzy z niecierpliwością czekają na premierę gry. Studio Eidos Montreal poinformowało, że Strażnicy Galaktyki osiągnęli tzw. złoty status. Oznacza to, że prace nad tytułem zostały zakończone i rozpoczęto proces tłoczenia płyt.

Deweloperzy nie udadzą się jednak na zasłużony urlop. Twórcy z pewnością będą chcieli wykorzystać ostatnie tygodnie na wyeliminowanie różnego rodzaju błędów i poprawę optymalizacji. Możemy się więc spodziewać, że wzorem innych dzisiejszych produkcji, najnowsze dzieło Eidos Montreal także doczeka się premierowej aktualizacji, która będzie miała za zadanie poprawić wydajność i jakość gry.

Przypomnijmy, że Marvel’s Guardians of the Galaxy zmierza na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Tytuł trafi też na Nintendo Switch za pośrednictwem Chmury. Gra zadebiutuje na wymienionych platformach dokładnie 26 października. Zainteresowanych zachęcamy również do zapoznania się z ofertą komputerów osobistych firmy Actina na Sferis.pl. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam uruchomić produkcję Eidos Montreal na najwyższych możliwych ustawieniach graficznych.