Monster Hunter Rise: Sunbreak otrzyma w tym tygodniu kolejne darmowe nowości

Monster Hunter Rise: Sunbreak

W zeszłym miesiącu Capcom pochwalił się świetnymi wynikami sprzedaży Monster Hunter Rise: Sunbreak. Nic więc dziwnego, że japońska firma kontynuuje rozwój swojej produkcji. Już w tym tygodniu posiadacze wspomnianego tytułu otrzymają kolejną darmową aktualizację. Wraz z patchem gra zostanie wzbogacona o kilka nowych elementów, które z pewnością jeszcze bardziej urozmaicą rozgrywkę.

Przede wszystkim Free Title Update 4 wprowadzi do Monster Hunter Rise: Sunbreak dwa nowe potwory. We wspomnianej aktualizacji nie zabraknie też nowych przedmiotów kosmetycznych oraz wyzwań tygodniowych. Gracze mogą również liczyć na zwiększenie maksymalnego poziomu w maksymalnego w zadaniach badań Anomalii. Wspomniane misje zostaną również rozszerzone o nowe monstra.

Zgodnie z zapowiedziami Free Title Update 4 trafi do graczy już jutro – 7 lutego. W sieci pojawił się także zwiastun, który pozwala zapoznać się z nadchodzącymi nowościami. Materiał znajdziecie na dole wiadomości.

Na koniec przypomnijmy, że Monster Hunter Rise: Sunbreak dostępne jest obecnie wyłącznie na PC i Nintendo Switch. Jeszcze w tym roku rozszerzenie powinno jednak ukazać się również na konsolach PlayStation i Xbox. Zainteresowanych zachęcamy także do zapoznania się z ofertą komputerów osobistych firmy Actina w sklepie Sferis. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam uruchomić produkcję Capcomu na najwyższych ustawieniach graficznych.