One Piece Odyssey na epickim zwiastunie premierowym. Gra debiutuje dziś na PC

One Piece Odyssey

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami dziś, 12 stycznia, na komputerach osobistych debiutuje One Piece Odyssey. Nic więc dziwnego, że wydawca – firma Bandai Namco – postanowił przypomnieć graczom o premierze nowej produkcji na podstawie popularnej mangi i anime. Do sieci trafił bowiem okolicznościowy zwiastun, który ma zachęcić użytkowników do zabawy. Materiał znajdziecie na dole wiadomości.

Słynny pirat Monkey D. Luffy, znany jako Luffy Słomiany Kapelusz, razem ze swoją załogą Słomianych Kapeluszy płynie przez Nowy Świat w poszukiwaniu kolejnej wyspy, na której przeżyje przygodę. Jednak ich podróż przerywa sztorm, a statek rozbija się. Bohaterowie trafiają na tropikalną wyspę otoczoną przez szalejące bez przerwy burze…

– czytamy w opisie gry na Steam.

One Piece Odyssey już jutro ukaże się także na konsolach PlayStation 4, PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Zainteresowanych zachęcamy również do zapoznania się z wymaganiami sprzętowymi gry. Zapraszamy też do sprawdzenia oferty komputerów osobistych Actina na Sferis.pl. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam uruchomić wspomnianą produkcję na najwyższych możliwych ustawieniach graficznych.