One Piece Odyssey na rozgrywce. Zobaczcie 13-minutowy gameplay z nowego jRPG

One Piece Odyssey

Gracze czekający na One Piece Odyssey nie mogą narzekać na brak materiałów poświęconych wspomnianej produkcji. Ledwie co do sieci trafił bowiem nowy zwiastun nadchodzącego jRPG na podstawie popularnej mangi i anime, a tymczasem okazuje się, że zainteresowani mogą zapoznać się również z obszernym gameplayem. Sam materiał pozwala natomiast sprawdzić, jak zbliżająca się gra studia ILCA prezentuje się w akcji.

Kilka dni temu redakcja Game Informer opublikowała 13-minutowe wideo, które składa się w pełni z fragmentów rozgrywki. W materiale nie brakuje scenek przerywnikowych oraz eksploracji. Gameplay pozwala również rzucić okiem na system walki i umiejętności poszczególnych postaci. Trzeba przyznać, że całość prezentuje się całkiem nieźle. Rzućcie okiem na nagranie na dole wiadomości i oceńcie sami.

Słynny pirat Monkey D. Luffy, znany jako Luffy Słomiany Kapelusz, razem ze swoją załogą Słomianych Kapeluszy płynie przez Nowy Świat w poszukiwaniu kolejnej wyspy, na której przeżyje przygodę. Jednak ich podróż przerywa sztorm, a statek się rozbija. Bohaterowie trafiają na tropikalną wyspę otoczoną przez szalejące bez przerwy burze…

– głosi opis produkcji na Steam.

Przypomnijmy, że One Piece Odyssey zmierza na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Premiera 13 stycznia 2023 roku. Zapraszamy także do zapoznania się z wymaganiami sprzętowymi gry. Zainteresowanych zachęcamy również do sprawdzenia oferty komputerów osobistych firmy Actina na Sferis.pl. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam uruchomić wspomnianą produkcję na najwyższych możliwych ustawieniach graficznych.