Scarlet Nexus – ruszył darmowy weekend z japońskim action-RPG od Bandai Namco

Scarlet Nexus

Jeśli zastanawialiście się nad kupnem Scarlet Nexus, to mamy dla Was dobre wieści. Na Steam ruszył darmowy weekend z produkcją studia Bandai Namco Entertainment. Do najbliższego poniedziałku – 30 stycznia – wszyscy użytkownicy platformy Valve mogą więc bez dodatkowych kosztów cieszyć się pełną wersją wspomnianego tytułu. Wydawca z pewnością chce w ten sposób zachęcić graczy do zapoznania się z japońskim action-RPG.

Po zakończeniu darmowego weekendu będziecie mogli kontynuować zabawę, o ile tylko zdecydujecie się na zakup pełnej wersji Scarlet Nexus. W tym miejscu warto dodać, że do 2 lutego produkcja Bandai Namco Entertainment dostępna jest w promocyjnej cenie na Steam. Zainteresowani mogą bowiem skorzystać z 75% zniżki i nabyć tytuł za 49,75 złotych. Więcej informacji znajdziecie pod tym adresem.

Rozpocznij swoją przygodę jako Yuito Sumeragi, energiczny rekrut z bogatej rodziny polityków, lub Kasane Randall, tajemnicza zwiadowczyni, która dzięki swej mocy i umiejętnościom zyskała wielką sławę w OSF. Tylko poznając przeplatające się losy obu tych bohaterów, odkryjesz tajemnice brainpunkowej przyszłości schwytanej między technologią a parapsychicznymi zdolnościami w Scarlet Nexus.

– informuje opis gry na Steam.

Scarlet Nexus dostępne jest nie tylko na PC, ale także na konsolach PlayStation i Xbox. Zainteresowanych zachęcamy również do zapoznania się z recenzją gry na stronie Gram.pl. Zachęcamy też do sprawdzenia oferty komputerów osobistych firmy Actina w sklepie Sferis. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam uruchomić produkcję Bandai Namco Entertainment na najwyższych możliwych ustawieniach graficznych.