Rainbow Six Extraction na obszernym gameplayu. Ubisoft przybliża szczegóły gry

Rainbow Six Extraction

W zeszłym tygodniu dowiedzieliśmy się, że prace nad Rainbow Six Extraction zostały zakończone. Sama gra zbliża się wielkimi krokami, więc nic dziwnego, że Ubisoft postanowił przygotować graczy na premierę. Francuski deweloper przygotował materiał wideo, w którym przybliżono kilka szczegółów produkcji. Obszerny gameplay prezentuje, jak „różne mapy i cele łączą się, aby stworzyć oszałamiający wachlarz możliwości. Całość znajdziecie na dole wiadomości.

Ubisoft podkreśla, że w Rainbow Six Extraction dostępnych jest 12 dynamicznych map podzielonych na trzy strefy. Gracze będą wysyłani w cztery różne regiony, które składają się łącznie z trzech map. Na każdej arenie gracze będą mieli do wykonania trzy cele – po jednym na każdą strefę. Warto jednak pamiętać, że kolejne regiony i strefy cechują się coraz wyższym poziomem trudności. Na wspomnianym materiale wideo twórcy prezentują kilka misji. Warto więc rzucić okiem i sprawdzić, jakie wyzwania czekają na graczy w nadchodzącej produkcji francuskiego dewelopera.

Przypomnijmy, że Rainbow Six Extraction zmierza na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Gra ma zadebiutować w styczniu 2022 roku. Nie znamy jednak dokładnej daty premiery. Zachęcamy Was także do zapoznania się z ofertą komputerów osobistych firmy Actina na Sferis.pl. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam uruchomić produkcję Ubisoftu na najwyższych możliwych ustawieniach graficznych.