Sea of Stars – zobaczcie 19-minutowy gameplay z prequela The Messenger

Sea of Stars

Na początku lutego poznaliśmy dokładną datę premiery Sea of Stars. Zgodnie z zapowiedziami oldskulowe RPG, które jest prequelem ciepło przyjętego The Messenger, zadebiutuje na rynku za kilka miesięcy. Deweloperzy ze studia Sabotage zamierzają jednak dobrze wykorzystać ten czas i odpowiednio przygotować graczy na nadejście wspomnianej produkcji. Dlatego też w sieci pojawił się obszerny gameplay, który pozwala sprawdzić, jak tytuł prezentuje się w akcji.

Najnowszy materiał wideo z gry Sea of Stars został opublikowany przez redakcję Game Informer. Całość trwa blisko 19 minut i skupia się przede wszystkim na prezentacji systemu walki oraz eksploracji. Trzeba przyznać, że nadchodząca produkcja studia Sabotage zapowiada się całkiem interesująco. Tytuł powinien przypaść do gustu nie tylko fanom The Messenger, ale także miłośnikom gier z epoki 8 i 16 bitów. Rzućcie okiem na wideo na dole wiadomości i sprawdźcie sami.

Sea of Stars zmierza na PC, a także konsole PlayStation, Xbox i Nintendo Switch. Gra zadebiutuje na rynku 23 sierpnia 2023 roku. Zainteresowanych zachęcamy również do zapoznania się z ofertą komputerów osobistych firmy Actina w sklepie Sferis. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam uruchomić najnowsze produkcje na najwyższych ustawieniach graficznych.