Rainbow Six Siege z zimowymi atrakcjami. Ubisoft zaprasza na bitwę na śnieżki

Rainbow Six Siege

Mamy dobre wieści dla wszystkich miłośników Rainbow Six Siege. Już dziś we wspomnianej produkcji rozpoczyna się wydarzenie Snow Brawl, dzięki któremu poczujecie zimowo-świąteczną atmosferę. W produkcji Ubisoftu rusza bowiem pierwsza w historii Międzynarodowa Bitwa na Śnieżki! Oprócz nowego, nietypowego trybu zabawy, w grze pojawią się też nowe przedmioty kosmetyczne. Zabawa trwa do 14 stycznia. Na dole wiadomości znajdziecie zwiastun wydarzenia.

„Snow Brawl to pełen śniegu tryb w przechwycenie flagi i z odrodzeniami. Na początku meczu flagi znajdują się w bazie u każdej z drużyn. Celem jest przechwycenie flagi drużyny przeciwnej i odniesienie jej do swojej własnej bazy, za co otrzymuje się punkt. Flaga zostaje uwolniona, gdy upuści ją ten, kto ją niesie, lub też, gdy niosący zostanie pokonany. Flagi leżące na ziemi można podnieść i zabrać z powrotem do swojej bazy” – czytamy na stronie wydarzenia.

W trakcie zabawy drużyny dysponują nieograniczoną liczbą śnieżek, stanowiących główną broń w trybie Snow Brawl. Gracze mogą również korzystać ze śnieżnej wyrzutni, która traktowana jest jako uzbrojenie dodatkowej. Użytkownik, który zostanie trafiony trzykrotnie ginie i musi się odrodzić, by wrócić do gry. Ponadto wśród umocnień dostępnych na mapie uczestnicy znajdą m.in. bieg, szybkostrzelność, amunicję do Powietrznych pięści czy też pakiety medyczne.

Przypomnijmy, że Rainbow Six Siege dostępne jest na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się z recenzją gry na stronie Gram.pl. Zapraszamy również do sprawdzenia oferty komputerów osobistych firmy Actina na Sferis.pl. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam uruchomić produkcję Ubisoftu na najwyższych możliwych ustawieniach graficznych.