Red Dead Redemption 2 cieszyło się w weekend rekordową popularnością na Steam

Red Dead Redemption 2

Rockstar od dłuższego czasu nie dostarcza graczom Red Dead Redemption 2 żadnych nowości. Wspomniana produkcja nie może jednak narzekać na brak zainteresowania ze strony graczy, o czym świadczą m.in. wyniki sprzedaży. Tymczasem okazuje się, że w ostatni weekend tytuł cieszył się również rekordową popularnością na Steam.

Zgodnie z informacjami dostępnymi w serwisie SteamDB, trzy dni temu w Red Dead Redemption 2 bawiło się jednocześnie 69,1 tys. użytkowników platformy Valve. Tym samym produkcja Rockstara pobiła ustanowiony w listopadzie ubiegłego roku rekord, który wynosił 66,5 tys. aktywnych w jednej chwili graczy.

Warto wspomnieć, że w miniony weekend sam Steam ustanowił dwa nowe rekordy. Platforma Valve osiągnęła bowiem najwyższą liczbę grających oraz zalogowanych jednocześnie użytkowników w historii. Więcej informacji na temat znajdziecie pod tym adresem.

Red Dead Redemption 2 dostępne jest nie tylko na PC, ale także na konsolach PlayStation i Xbox. Zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z recenzją gry na stronie Gram.pl. Zachęcamy także do sprawdzenia oferty komputerów osobistych firmy Actina na Sferis.pl. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam uruchomić produkcję Rockstara na najwyższych możliwych ustawieniach graficznych.