Jeszcze piękniejsze Red Dead Redemption 2 na PC ze wsparciem DLSS

RDR2 Nvidia DLSS

Wczoraj na serwerach Red Dead Redemption 2 wylądowała pierwsza od wielu miesięcy spora paczka dodatkowej zawartości. Aktualizacja Blood Money powstała z myślą o module Red Dead Online, ale nawet singlowy tryb zyskał co nieco, szczególnie na PC. Rzeczony patch wprowadza bowiem obsługę technologii Nvidia DLSS 2.2, która wyraźnie poprawia zarówno wygląd, jak i wydajność gry Rockstara. Z opublikowanych przez producenta kart grafiki informacji wynika, że skok wydajnościowy nie jest tak spektakularny, jak przy innych grach. Jednak i tak można liczyć na odczuwalną poprawę rozgrywki. Wystarczy spojrzeć na załączone do wiadomości materiały.

Wracając do Red Dead Online, to aktualizacja Blood Money wprowadza przede wszystkim nowe aktywności w grze, które oznaczono jako Przestępstwa i Okazje. Już na premierę paczki przygotowano trzy duże, wzbogacone fabularnie Przestępstwa – kolej, Jeb Phelps oraz Bluewater; a także pierwszą z trzech dużych Okazji. Wszystko po to, by zdobyć zapasy Kapitału, czyli wewnętrznej waluty w przestępczej organizacji Brontego. Więcej informacji o Blood Money znajdziecie tutaj.

Red Dead Redemption 2 zadebiutowało na PC w listopadzie 2019 roku z trybem wieloosobowym Red Dead Online. Tytuł z ponad rocznym wyprzedzeniem pojawił się na konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Jeśli przemówiła do Was nowa jakość grafiki w grze Rockstara z DLSS i szukacie nowego peceta, to w Sferis znajdziecie komputery marki Actina.