Red Dead Redemption 2 sprzedaje się świetnie. Take-Two chwali się wynikami

Red Dead Redemption 2

Od premiery Red Dead Redemption 2 minęły ponad trzy lata, ale produkcja Rockstara wciąż cieszy się sporym zainteresowaniem. W trakcie ostatniej konferencji dla inwestorów Take-Two pochwaliło się bowiem nowymi wynikami sprzedaży wspomnianej produkcji. Z przedstawionych danych wynika, że tylko w minionym kwartale przygody Arthura Morgana znalazły 4 mln nowych nabywców. Całkowita sprzedaż gry, od momentu jej premiery w październiku 2018 roku, przekroczyła natomiast 43 mln egzemplarzy.

Cała seria Red Dead Redemption może się już natomiast pochwalić sprzedażą na poziomie 65 mln egzemplarzy. Ponadto, jak zauważa serwis GamingBolt, z danych NPD Group wynika, że przygody Arthura Morgana w ostatnich trzech latach jest drugą najlepiej sprzedającą się grą w Stanach Zjednoczonych. Rockstar oraz Take-Two mogą więc być dumni nie tylko z GTA 5, ale także ze wspomnianej produkcji osadzonej na Dzikim Zachodzie.

Przypomnijmy, że Red Dead Redemption 2 dostępne jest na PC, PlayStation 4 i Xbox One. Tytuł można uruchomić również na PlayStation 5 i Xbox Series X/S w ramach wstecznej kompatybilności. Zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z recenzją gry na stronie Gram.pl. Zachęcamy także do sprawdzenia oferty komputerów osobistych firmy Actina na Sferis.pl. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam uruchomić produkcję Rockstara na najwyższych możliwych ustawieniach graficznych.