Riders Republic chwalone w recenzjach. Gratka dla fanów sportów ekstremalnych

Riders Republic

Zgodnie z zapowiedzią Riders Republic zadebiutowało w zeszłym tygodniu na PC i konsolach. Od kilku dni w sieci pojawiają się kolejne recenzje wspomnianej produkcji. Z opublikowanych przez branżowe media opinii wynika, że Ubisoft dostarczył na rynek naprawdę solidną produkcję. Przyjrzymy się więc bliżej wrażeniom zagranicznych dziennikarzy i sprawdźmy, co do zaoferowania ma najnowsze dzieło francuskiego dewelopera.

W chwili pisania tej wiadomości Riders Republic może pochwalić się średnią ocen na poziomie 78% (na podstawie 21 opinii) w serwisie OpenCritic. Aż 88% recenzentów poleca produkcję Ubisoftu. Wśród zalet wymienia się przede wszystkim ogromny i wypełniony różnego rodzaju aktywnościami świat. Gra jest również chwalona za dobre sterowanie, dzięki czemu wszystkie dostępne w tytule sporty ekstremalne dostarczają masę frajdy. Na plus wypada także dynamiczna rozgrywka, która powinna przypaść do gustu miłośnikom dyscyplin znajdujących się w grze.

Najnowsze dzieło Ubisoftu nie jest jednak pozycją wolną od wad. Recenzenci narzekają przede wszystkim na żenujące i niezbyt dobrze napisane dialogi. Nie wszystkim do gustu przypadł również system postępów. W produkcji nie brakuje też różnego rodzaju błędów technicznych. Możemy się jednak spodziewać, że bugi będą stopniowo eliminowane wraz z kolejnymi aktualizacjami.

Riders Republic – wybrane oceny:

  • PCGamesN – 9/10
  • Pure Xbox – 9/10
  • Gaming Nexus – 8.8/10
  • COGconnected – 8.1/10
  • Metro GameCentral – 8/10
  • Destructoid – 7.5/10
  • PCGamer – 7.1/10
  • Push Square – 7/10

Przypomnijmy, że Riders Republic dostępne jest na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Zainteresowanych zachęcamy również do zapoznania się z ofertą komputerów osobistych firmy Actina na stronie Sferis.pl. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam uruchomić produkcję Ubisoftu na najwyższych możliwych ustawieniach graficznych.