Sea of Thieves ze znakomitą sprzedażą na Steam. Twórcy chwalą się wynikami

Sea of Thieves

W marcu od premiery Sea of Thieves miną cztery lata, ale produkcja studia Rare wciąż cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem. Duża w tym zasługa deweloperów, którzy nieustannie rozwijają tytuł i dbają o kolejne atrakcje. Okazuje się również, że mimo obecności w usługach Xbox i PC Game Pass, tytuł może pochwalić się świetnymi wynikami sprzedaży na platformie Steam, na której sprzedano już ponad 5 milionów egzemplarzy gry, o czym twórcy poinformowali za pośrednictwem Twittera.

Trzeba przyznać, że wynik robi wrażenie. Deweloperzy mogą być również zadowoleni z opinii użytkowników platformy Valve. Tylko w ostatnich 30 dniach Sea of Thieves doczekało się na Steam ponad 9 tysięcy recenzji, z czego aż 93% jest pozytywnych. Studio Rare postanowiło podziękować graczom za odbiór produkcji wspomniane wyniki sprzedaży i wręczyć im mały upominek. Wszyscy użytkownicy, którzy zalogują się do gry między 22 a 29 grudnia, otrzymają za darmo emotkę „All Together Now!”.

Przypomnijmy, że Sea of Thieves dostępne jest na PC, Xbox One i Xbox Series X/S. Zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z recenzją gry na stronie Gram.pl. Zachęcamy także do sprawdzenia oferty komputerów osobistych firmy Actina na Sferis.pl. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam uruchomić produkcję studia Rare na najwyższych możliwych ustawieniach graficznych.