Shadow Warrior 3 w złocie. Flying Wild Hog zakończyło prace nad grą

Shadow Warrior 3

Nieco ponad dwa tygodnie temu poznaliśmy datę premiery Shadow Warrior 3. Tymczasem wczoraj studio Flying Wild Hog poinformowało, że gra otrzymała tzw. złoty status. Oznacza to, że prace nad tytułem zostały zakończone, a gracze mogą spokojnie odliczać dni do premiery. Co więcej, już w tym tygodniu produkcja trafi do wybranych branżowych mediów. Możemy więc zakładać, że pierwsze recenzje gry pojawiają się w sieci jeszcze przed oficjalną premierą.

W Shadow Warrior 3 ponownie wcielimy się w Lo Wanga, który musi uratować świat przed zagładą. W tym celu bohater wyrusza na poszukiwania potężnego starożytnego smoka, którego wcześniej nieopatrznie uwolnił. Zgodnie z przekazanymi informacjami kampanię fabularną będzie można ukończyć w około 8 godzin. Warto także wspomnieć, że osoby, które złożą zamówienie przedpremierowe, otrzymają dostęp do poprzednich dwóch odsłon serii.

Przypomnijmy, że Shadow Warrior 3 zmierza na PC, PlayStation 4 i Xbox One. Gra zadebiutuje na wymienionych platformach 1 marca 2022 roku. Zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się z oficjalnymi wymaganiami sprzętowymi. Zapraszamy również do sprawdzenia oferty komputerów osobistych firmy Actina na Sferis.pl. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam uruchomić produkcję studia Flying Wild Hog na najwyższych możliwych ustawieniach graficznych.