Tiny Tina’s Wonderlands zaoferuje cross-play na wszystkich platformach

Tiny Tina's Wonderlands

Zgodnie z zapowiedziami za nieco ponad tydzień na rynku zadebiutuje Tiny Tina’s Wonderlands, czyli spin-off serii Borderlands. Tymczasem Randy Pitchford, szef Gearbox Software, podzielił się dobrą wiadomością dla wszystkich fanów kooperacji i sieciowych zmagań. Okazuje się bowiem, że wspomniana produkcja już w dniu premiery zaoferuje wsparcie dla funkcji cross-play na wszystkich platformach. Oznacza to, że gracze będą mogli wspólnie bawić się na serwerach bez względu na posiadany przez siebie sprzęt.

We wpisie na Twitterze Pitchford docenił pracę deweloperów ze studia Gearbox Software, a także podziękował firmie 2K Games i Sony za możliwość wprowadzenia funkcji cross-play do Tiny Tina’s Wonderlands. Jednocześnie twórca podkreślił, że gracze powinni podchodzić do różnego rodzaju błędów z dystansem, ponieważ żadna z platform nie została zaprojektowana z myślą o wsparciu rozgrywki międzyplatformowej.

Przypomnijmy, że Tiny Tina’s Wonderlands zmierza na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Premiera 25 marca. Zapraszamy także do sprawdzenia oferty komputerów osobistych firmy Actina na Sferis.pl. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam uruchomić produkcję Gearbox Software na najwyższych możliwych ustawieniach graficznych.