Uncharted: Legacy of Thieves Collection na PC i PS5 sklasyfikowane w Australii

Uncharted: Kolekcja Dziedzictwo Złodziei

Podczas wrześniowego pokazu PlayStation Showcase doczekaliśmy się oficjalnej zapowiedzi Uncharted: Legacy of Thieves Collection. Pakiet zawierający Uncharted 4: Kres Złodzieja i Uncharted: Zaginione Dziedzictwo zmierza na PC, a także PlayStation 5 i wygląda na to, że wkrótce możemy otrzymać więcej informacji dotyczących premiery zestawu. Kolekcja została bowiem sklasyfikowana w Australii. Niewykluczone więc, że Sony oraz Naughty Dog podzielą się wkrótce kolejnymi szczegółami na temat wspomnianej produkcji.

Niestety na stronie Australian Classification Board nie pojawiły się żadne nowe informacje dotyczące kolekcji. Nie wiadomo więc, jakich konkretnie ulepszeń możemy spodziewać się względem wersji na PlayStation 4. Warto natomiast wspomnieć, że kolekcja dostępna będzie na PC zarówno na Steam, jak i Epic Games Store. Wiemy również, że za pecetowy port odpowiada studio Iron Galaxy.

Na koniec przypomnijmy, że zgodnie z przekazanymi do tej pory informacjami Uncharted: Legacy of Thieves Collection ma zadebiutować na PC i PlayStation 5 w 2022 roku. Niewykluczone jednak, że zestaw trafi do sprzedaży najwcześniej w II kwartale przyszłego roku. Wpływ na taką decyzję może mieć bowiem fakt, że już w styczniu na komputerach osobistych pojawi się God of War. Na ten moment nie pozostaje nam więc nic innego, jak cierpliwie czekać na oficjalną datę premiery.