V Rising na szczycie listy bestsellerów Steama. Elden Ring poza podium

V Rising

V Rising zadebiutowało w zeszłym tygodniu we wczesnym dostępie na Steam. Już kilka dni po premierze deweloperzy poinformowali, że sprzedaż gry przekroczyła 500 tys. egzemplarzy. Nic więc dziwnego, że produkcja Stunlock Studios znalazła się na szczycie listy bestsellerów platformy Valve. Twórcy mogą być również dumni z rosnących wyników aktywności, a także całej masy pozytywnych opinii.

W chwili pisania tej wiadomości V Rising ma na Steam ponad 10 tys. recenzji, z czego 87% to oceny pozytywne. Obecnie w produkcję Stunlock Studios gra przeszło 72 tys. użytkowników platformy Valve. Imponująco prezentują się jednak wyniki z ostatnich 24 godzin. W szczytowym momencie ostatniej dobry grę uruchomiło na Steam jednocześnie 150,645 osób. Twórcy mają więc powody do zadowolenia.

W kontekście listy bestsellerów Steam na uwagę zasługuje również miejsce zajęte Elden Ring. Najnowsza produkcja From Software po raz pierwszy od premiery – która miała miejsce pod koniec lutego – znalazła się poza podium wspomnianego zestawienia. Tytuł uplasował się na czwartej pozycji i musiał uznać wyższość ze strony V Rising, Steam Decka oraz Arma Reforger.

Źródło: SteamDB.info