Wild Hearts z prezentacją na TGA 2022. EA i Koei Tecmo zapraszają na pokaz

Wild Hearts

Dobre wieści dla graczy, którzy czekają na zapowiedziane pod koniec września Wild Hearts. Nowa „gra o polowaniu”, która powstaje we współpracy Electronic Arts z Koei Tecmo. Okazuje się, że produkcja pojawi się na gali The Game Awards 2022. W trakcie wydarzenia zobaczymy nowy zwiastun skupiony na jednym z Kemono, czyli władające mocą natury bestie zamieszkujące świat wspomnianej produkcji.

Niestety firmy Electronic Arts oraz Keoi Tecmo nie ujawniły więcej szczegółów na temat nadchodzącej prezentacji. Gracze, którzy są zainteresowani Wild Hearts, muszą więc uzbroić się w cierpliwość i uważnie śledzić galę The Game Awards 2022. Wydarzenie odbędzie się dziś w nocy. Transmisja rozpocznie się o 1:30 czasu polskiego, a całość będzie można śledzić na żywo na Twitch.tv oraz YouTube.

Przypomnijmy, że Wild Hearts zmierza na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Gra ma zadebiutować na wymienionych platformach 17 lutego 2023 roku. Zainteresowanych zachęcamy również do zapoznania się z ofertą komputerów osobistych firmy Actina na Sferis.pl. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam uruchomić wspomnianą produkcję na najwyższych możliwych ustawieniach graficznych.