Sniper Elite 5 z dużą aktualizacją. Nowa mapa i zapowiedź dalszego wsparcia gry

Sniper Elite 5

Od premiery Sniper Elite 5 minęło już kilka dobrych miesięcy. Deweloperzy ze studia Rebellion nie zapominają jednak o swojej produkcji. Gra doczekała się bowiem sporej aktualizacji. Za sprawą wspomnianego patcha tytuł został wzbogacony o nową mapę w trybie multiplayer oraz pakiet skórek dla broni. To jednak nie koniec atrakcji, ponieważ twórcy szykują kolejne nowości.

Za pośrednictwem oficjalnej strony studio Rebellion podzieliło się bowiem pierwszymi szczegółami na temat drugiego sezonu wsparcia. Zgodnie z zapowiedziami Sniper Elite 5 doczeka się w tym roku dwóch nowych misji w kampanii, sześć zestawów broni, dwa zestawy skórek, a także cztery alternatywne wyglądy do postaci. Jest więc na co czekać.

Sniper Elite 5 dostępne jest na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z recenzją gry na stronie Gram.pl. Zachęcamy również do sprawdzenia oferty komputerów osobistych firmy Actina na Sferis.pl. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam uruchomić produkcję Rebellion na najwyższych możliwych ustawieniach graficznych.