Assassin’s Creed Valhalla – rusza darmowy weekend z produkcją Ubisoftu

Assassin's Creed Valhalla

Assassin’s Creed Valhalla doczekało się w tym tygodniu kolejnej aktualizacji. Natomiast dziś, zgodnie z zapowiedziami, rusza darmowy weekend ze wspomnianą produkcją Ubisoftu. Wszyscy zainteresowani przez kilka najbliższych dni będą więc mogli sprawdzić najnowszą odsłonę serii Assassin’s Creed bez dodatkowych kosztów. Możliwość przetestowania produkcji trwa do poniedziałku, 28 lutego.

Darmowy weekend z Assassin’s Creed Valhalla dostępny jest zarówno na komputerach osobistych, jak i konsolach Sony oraz Microsoftu. Warto także pamiętać, że podobnie jak w przypadku innych tego typu wydarzeń, tak i tym razem użytkownicy będą mogli zachować poczynione przez siebie postępy i przenieść je do pełnej wersji gry, o ile zdecydują się na jej zakup.

Pierwszy darmowy weekend z Assassin’s Creed Valhalla zaoferuje możliwość wcielenia się w Eivor, legendarną wikińską wojowniczkę. Przemierzaj otwarty, średniowieczny świat, władaj potężną bronią i prowadź epickie rajdy, aby zasłużyć na miejsce wśród bogów w Walhalli. Wojny będą się toczyć. Upadną królestwa. Nadeszła era wikingów – czytamy w opisie zwiastuna zapowiadającego wydarzenie.

Przypomnijmy, że Assassin’s Creed Valhalla dostępne jest na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z recenzją gry na stronie Gram.pl. Zachęcamy również do sprawdzenia oferty komputerów osobistych firmy Actina na Sferis.pl. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam uruchomić produkcję Ubisoftu na najwyższych możliwych ustawieniach graficznych.