Call of Duty: Modern Warfare 2 – rusza bezpłatny weekend z trybem multiplayer

Call of Duty: Modern Warfare 2

Okazuje się, że darmowy okres próbny z Battlefield 2042 nie jest jedyną atrakcją, na którą w tym tygodniu mogą liczyć miłośnicy strzelanek. Już jutro – 16 marca – ruszy bowiem kolejny bezpłatny weekend z trybem sieciowym Call of Duty: Modern Warfare 2. Oferta dostępna będzie zarówno na komputerach osobistych, jak i konsolach PlayStation oraz Xbox. Zainteresowani będą mieli więc świetną okazję na przetestowanie najnowszej odsłony serii Call of Duty.

W trakcie darmowego weekendu do dyspozycji graczy oddanych zostanie sześć map, a także osiem trybów rozgrywki. Ponadto użytkownicy będą mogli sprawdzić również pierwszą odsłoną trybu Special Ops Raid. Bezpłatny okres próbny z multiplayerem z najnowszą odsłoną serii Call of Duty zakończy się natomiast 20 marca, a więc w najbliższy poniedziałek. Więcej informacji na temat wydarzenia znajdziecie na oficjalnym blogu Call of Duty.

Przypomnijmy, że Call of Duty: Modern Warfare 2 dostępne jest na PC, a także konsolach PlayStation i Xbox. Zainteresowanych zachęcamy również do zapoznania się z recenzją gry na stronie Gram.pl. Zapraszamy też do sprawdzenia oferty komputerów osobistych firmy Actina w sklepie Sferis. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam uruchomić najnowsze produkcje na najwyższych ustawieniach graficznych.