Far Cry 5 do sprawdzenia za darmo. Ubisoft zapowiada bezpłatny weekend z grą

Far Cry 5

Okazuje się, że aktualizacja gry Far Cry 5 dedykowana dla konsol PlayStation 5 i Xbox Series X/S nie jest jedyną atrakcją przygotowaną przez Ubisoft. Francuska firma postanowiła bowiem przygotować jeszcze jedną niespodziankę z okazji 5. urodzin wspomnianej produkcji. Wydawca zapowiedział bowiem darmowy weekend z piątą odsłoną serii Far Cry. Zainteresowani ruszą do Hope County już w przyszłym tygodniu.

Darmowy weekend z Far Cry 5 odbędzie się bowiem w dniach 23-27 marca. Oferta dostępna będzie zarówno na komputerach osobistych, jak i konsolach PlayStation oraz Xbox. Posiadacze konsol PlayStation 5 i Xbox Series X/S będą mieli więc świetną okazję, by przetestować przygotowaną przez Ubisoft aktualizację. Gracze PC mogą natomiast kupić grę w niższej cenie w ramach Steam Spring Sale 2023 oraz Wiosennej Wyprzedaży w Ubisof Store.

Przypomnijmy, że Far Cry 5 zadebiutował na PC, PlayStation 4 i Xbox One pod koniec marca 2018 roku. Zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się z recenzją gry na stronie Gram.pl. Zapraszamy także do sprawdzenia oferty komputerów osobistych firmy Actina w sklepie Sferis. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam uruchomić produkcję Ubisoftu na najwyższych możliwych ustawieniach graficznych.