Warhammer: Vermintide 2 do sprawdzenia za darmo. Warto się jednak pospieszyć

Warhammer: Vermintide 2

Dobre wieści dla graczy, którzy rozważają zakup Warhammer: Vermintide 2. Na Steam rozpoczął się darmowy okres próbny z produkcją studia Fatshark. Wszyscy użytkownicy komputerów osobistych mogą więc zupełnie za darmo cieszyć się pełną wersją wspomnianego tytułu. Warto się jednak pospieszyć, ponieważ oferta – jak zawsze w takich przypadkach – jest limitowana czasowo.

Zainteresowani muszą jedynie odwiedzić kartę gry na platformie Valve, a następnie kliknąć zielony przycisk „Zagraj”. Darmowy okres próbny z Warhammer: Vermintide 2 na Steam kończy się 13 marca, czyli w najbliższy poniedziałek. Warto również dodać, że do 16 marca produkcja studia Fatshark dostępna jest w promocyjnej cenie 21,59 złotych.

Warhammer: Vermintide 2 zadebiutowało na rynku w 2018 roku. Produkcja dostępna jest na PC, a także konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Zainteresowanych zachęcamy również do zapoznania się z recenzją gry na stronie Gram.pl. Zapraszamy także do sprawdzenia oferty komputerów osobistych firmy Actina w sklepie Sferis.