Assetto Corsa Competizione do sprawdzenia za darmo przez weekend na Steam

Assetto Corsa Competizione

Zastanawiacie się nad zakupem Assetto Corsa Competizione? Jeśli tak, to mamy dla Was dobrą wiadomość. Na Steam ruszył bowiem darmowy weekend z produkcją studia Kunos Simulazioni. Do 9 maja do godziny 19:00 wszyscy użytkownicy PC mogą bez dodatkowych kosztów testować wspomniany tytuł. Gdy wydarzenie dobiegnie końca, gra po prostu zniknie z Waszej biblioteki na platformie Valve.

Jeśli jednak Assetto Corsa Competizione przypadnie Wam do gustu, to możecie skorzystać z promocji. Również do 9 maja produkcja studia Kunos Simulazioni dostępna jest z 60% zniżką, dzięki czemu tytuł można nabyć za 67,60 PLN. Więcej szczegółów znajdziecie bezpośrednio na karcie produktu na platformie Steam.

Na koniec przypomnijmy, że Assetto Corsa Competizione zadebiutowało na rynku w 2019 roku. Zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z recenzją gry na stronie Gram.pl. Zachęcamy również do sprawdzenia oferty komputerów osobistych firmy Actina na Sferis.pl. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam uruchomić produkcję Kunos Simulazioni na najwyższych możliwych ustawieniach graficznych.