Back 4 Blood i New World kolejny tydzień na szczycie listy bestsellerów Steama

Back 4 Blood

Podobnie jak tydzień temu, tak i tym razem na szczycie listy najchętniej kupowanych gier na Steam (dane za zeszły tydzień) znalazły się Back 4 Blood oraz New World. Obie produkcje cieszą od dnia swoich premier dużym zainteresowaniem użytkowników platformy Valve. Potwierdzają to nie tylko wyniki sprzedaży, ale także liczby aktywnych graczy. Trzeba jednak przyznać, że w drugiej z wymienionych kwestii nowe MMORPG od Amazon Games jest o niebo lepsze.

W chwili pisania tej wiadomości w Back 4 Blood na Steam gra bowiem niecałe 15 tysięcy osób. Natomiast w szczytowym w momencie w ciągu ostatnich 24 godzin w produkcji znajdowało się jednocześnie 43,406 użytkowników platformy Valve. W przypadku New World wyniki są znacznie wyższe. W tej chwili w tytuł gra ponad 195 tysięcy osób. Imponujący jest jednak wynik z ostatniej doby, w której trakcie w najgorętszym momencie w produkcji bawiło się 506,623 graczy.

Na uwagę zasługuje także The Riftbreaker od polskiego Exor Studios. Podobnie jak tydzień temu, tak i tym razem najnowsze dzieło twórców X-Morph: Defense znalazło się w pierwszej dziesiątce najchętniej kupowanych gier na Steam w zeszłym tygodniu. Tytuł zaliczył co prawda spadek o dwie pozycje, ale twórcy mają powody do zadowolenia. Kilka dni temu deweloperzy poinformowali bowiem, że sprzedaż The Riftbreaker przekroczyła 200 tysięcy egzemplarzy. Studio ujawniło także plany rozwoju produkcji.

Źródło: SteamDB.info