Back 4 Blood już jutro otrzyma tryb offline. Nadchodzi wyczekiwany patch

Back 4 Blood

Mamy dobre wieści dla wszystkich graczy, którzy z niecierpliwością czekają na tryb offline w grze Back 4 Blood. Deweloperzy z Turtle Rock Studios poinformowali, że zapowiedziana w listopadzie aktualizacja pojawi się już jutro, czyli 16 grudnia. Nadchodzący nie tylko umożliwi przejście kampanii fabularnej w pojedynkę, ale także wprowadzi szereg różnych poprawek. Zainteresowanych pełną listę zmian odsyłamy pod ten adres.

Zgodnie z zapowiedziami wraz z jutrzejszą aktualizacją Back 4 Blood zostanie również wzbogacone o nowe karty. W grze pojawią się też świąteczne wydarzenia oraz okolicznościowe dekoracje. Jedną z ciekawszych nowości jest także obszar treningowy w Fort Hope, który pozwoli graczom na spokojnie przetestować swoje zdolności. Deweloperzy nie zapomnieli też o zmianach w balansie. Ponadto twórcy zadbali o usprawnienia dla wyświetlania gry na monitorach ultrapanoramicznych.

Przypomnijmy, że Back 4 Blood dostępne jest na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z recenzją gry na stronie Gram.pl. Zachęcamy także sprawdzenia oferty komputerów osobistych firmy Actina na Sferis.pl. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam uruchomić produkcję Turtle Rock Studios na najwyższych możliwych ustawieniach graficznych.