Battlefield V – ruszył darmowy weekend z grą na Steam

Battlefield V

Kilka dni temu w sieci pojawiły się informacje, które sugerowały, że Battlefield V zostanie udostępniony za darmo na Steam. Doniesienia szybko jednak zdementowano, a informacje o darmowym dostępie do gry Electronic Arts wynikały z błędów, które wystąpiły podczas zaciągania danych przez portal SteamDB z platformy Valve. Okazuje się jednak, że użytkownicy Steama od wczoraj mogą zagrać we wspomnianą produkcję bez dodatkowych kosztów za sprawą darmowego weekendu.

Zainteresowani mogą testować Battlefield V do najbliższej niedzieli, tj. 29 sierpnia, do godziny 19:00 czasu polskiego. Do dyspozycji graczy oddano Kompletną Edycję, która zawiera podstawową wersję gry, a także masę dodatkowej zawartości. Jeśli produkcja przypadnie Wam do gustu, to do 8 września możecie nabyć ją za jedyne 26,99 zł. Nie zwlekajcie więc i ruszajcie na pole bitwy, by przekonać się, czy warto skorzystać ze wspomnianej promocji.

Przypomnijmy, że Battlefield V zadebiutował na rynku w listopadzie 2018 roku. Produkcja dostępna jest na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Tytuł można uruchomić również na PlayStation 5 i Xbox Series X/S za sprawą wstecznej kompatybilności. Zachęcamy także do zapoznania się z recenzją gry na stronie Gram.pl.