Biomutant zdominował listę bestsellerów Steama, mimo kiepskich ocen

Biomutant

Biomutant zadebiutował w zeszłym tygodniu na komputerach osobistych oraz konsolach. Niestety produkcja studia Experiment 101 zebrała mocno mieszane recenzje, a opinie graczy na Steam również nie zachwycały. Ponadto w grze nie brakuje różnego rodzaju błędów technicznych, które także miały wpływ na niezbyt pozytywne opinie. Okazuje się jednak, że wymienione problemy nie przeszkodziły Biomutantowi w zdominowaniu listy bestsellerów na wspomnianej wyżej platformie Valve.

Na pierwszym miejscu zestawienia najchętniej kupowanych gier na Steam (dane za zeszły tydzień) znalazł się preorder produkcji studia Experiment 101. Natomiast na drugiej pozycji uplasował się sam Biomutant. Widzimy więc, że użytkownicy platformy Valve w ostatnich dniach chętnie sięgali po wspomniany tytuł. Szkoda jedynie, że produkcja nie spełniła oczekiwań większości graczy, ponieważ w chwili pisania tej wiadomości gra otrzymała na Steam ponad 6,5 tysiąca recenzji, z czego jedynie 65% jest pozytywnych.

Na koniec przypomnijmy, że jeśli chcecie zagrać w Biomutant na najwyższych możliwych ustawieniach, to koniecznie zapoznajcie się z ofertą komputerów firmy Actina pod tym adresem. Polecamy również materiał zza kulis, który prezentuje, jak powstawał polski dubbing do wspomnianej produkcji studia Experiment 101.