Expeditions: Rome z prezentacją systemu walki. Nowy gameplay z taktycznego RPG

Expeditions: Rome

W zeszłym tygodniu Expeditions: Rome doczekało się wersji demonstracyjnej na platformie Steam. Natomiast wczoraj deweloperzy ze studia Logic Artists podzielili się nowymi fragmentami rozgrywki ze wspomnianej produkcji. Opublikowany materiał skupia się na prezentacji systemu walki. Zainteresowani mogą więc sprawdzić, jak nadchodzący taktyczny RPG z elementami strategii prezentuje się w akcji. Całość znajdziecie na dole wiadomości.

Expeditions: Rome zaoferuje turowy system walki, który będzie oparty o rozbudowane drzewko umiejętności. Twórcy zapowiadają również, że każda broń zmieni nasz „potencjał na polu bitwy”, a różnorodne zdolności mają zapewnić „szeroką gamę taktycznych możliwości. Rzućcie okiem na wspomniany materiał i sprawdźcie, czego dokładnie można spodziewać się po nadchodzącej grze Logic Artists.

Przypomnijmy, że Expeditions: Rome zmierza wyłącznie na PC. Zgodnie z przekazanymi informacjami tytuł zadebiutuje na rynku 20 stycznia 2022 roku. Zainteresowanych zachęcamy również do zapoznania się z ofertą komputerów osobistych firmy Actina na Sferis.pl. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam uruchomić produkcję Logistic Artists na najwyższych możliwych ustawieniach graficznych.