Bright Memory: Infinite – dynamiczna strzelanka z datą premiery na PC

Bright Memory: Infinite

Dobre wieści dla wszystkich fanów dynamicznych strzelanek, którzy z niecierpliwością czekają na Bright Memory: Infinite. Deweloperzy z FYQD-Studio poinformowali, że ich produkcja zadebiutuje na komputerach osobistych dokładnie 11 listopada. Tytuł dostępny będzie na platformach Steam i GOG.com. To jednak nie koniec atrakcji. Twórcy opublikowali bowiem również nowy, dynamiczny i efektowny zwiastun gry, który znajdziecie na dole wiadomości.

We wspomnianym trailerze nie brakuje oczywiści fragmentów rozgrywki. Wideo pokazuje zarówno starcia z potężnymi bossami, jak i z grupą zwykłych oponentów. Walka jest niezwykle szybka i widowiskowa. Warto także dodać, że w Bright Memory: Infinite nie zabraknie wsparcia dla ray tracingu oraz technologii NVIDIA DLSS. Zainteresowanych odsyłamy do materiału poświęconego działaniu gry z włączoną techniką śledzenia promieni w czasie rzeczywistym.

Na koniec przypomnijmy, że Bright Memory: Infinite zmierza nie tylko na PC. Jeszcze w tym roku tytuł ma pojawić się też na konsolach Xbox Series X/S. W późniejszym terminie gra trafi również na PlayStation 5. Zachęcamy Was także do zapoznania się z ofertą komputerów osobistych firmy Actina na stronie Sferis.pl. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam uruchomić produkcję FYQD-Studio na najwyższych możliwych ustawieniach graficznych.