Street Fighter 6 na kolejnej rozgrywce. Pokaz umiejętności Cammy i Manon

Street Fighter 6

W zeszłym tygodniu mieliśmy okazję zobaczyć nowy gameplay trailer z gry Street Fighter 6, którego głównym bohaterami byli Lily oraz E. Honda. Tymczasem Capcom postanowił opublikować kolejny materiał promocyjny poświęcony wspomnianej produkcji. Japońska firma udostępniła wczoraj zwiastun, który – podobnie jak ostatnie wideo – pozwala przyjrzeć się umiejętnościom kolejnych postaci.

W najnowszym zwiastunie gry Street Fighter 6 możemy zobaczyć, jak Manon poradziła sobie w starciu z Cammy. Pierwsza z wymienionych bohaterek jest bowiem kolejną postacią, która w nadchodzącej odsłonie serii Street Fighter zaliczy swój debiut. Cammy natomiast powinna być dobrze znana wszystkim miłośnikom cyklu, ponieważ po raz pierwszy pojawiła się już w Street Fighter II.

Street Fighter 6 zadebiutuje na PC, PlayStation 4, PlayStation 5 i Xbox Series X/S dokładnie 2 czerwca 2023 roku. Zainteresowanych zachęcamy również do zapoznania się z ofertą komputerów osobistych firmy Actina w sklepie Sferis. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam uruchomić nadchodzącą bijatykę Capcomu na najwyższych ustawieniach graficznych.