Civilization 6 z kolejną wiedźmińską frakcją. Mod z Temerią już dostępny

Civilization 6

Jakiś czas temu Civilization 6 doczekało się modyfikacji, dzięki której do grona grywalnych frakcji dołączyło Kaedwen – królestwo znane ze świata Wiedźmina. Autor moda już wtedy zapowiadał, że zamierza wzbogacić produkcję Firaxis Games o kolejne wiedźmińskiej frakcje. Twórca nie rzucał słów na wiatr. Gracze mogą już bowiem pobrać pliki, dzięki którym będą mieli okazję wcielić się w króla Foltesta i stanąć na czele Temerii.

Oprócz wspomnianego królestwa modyfikacja wzbogaca grę również o dwa miasta znane z wiedźmińskiego uniwersum. Mowa tutaj o Cidaris oraz Mahakamie. Pierwsze z nich jest miastem handlowym, a drugie przemysłowym. Należy także wspomnieć, że podobnie jak w przypadku poprzedniego moda, tak i tym razem całość dostępna jest wyłącznie w dwóch językach – angielskim oraz włoskim.

Szczegółowy opis aktualizacji, a także niezbędne pliki, znajdziecie pod tym adresem. Polecamy również uważnie śledzić kolekcję The World of the Witcher dostępna w steamowym warsztacie Civilization 6. We wspomnianym miejscu będą bowiem pojawiać się kolejne projekty skierowane do miłośników wiedźmińskiego uniwersum i fanów produkcji Firaxis Games.

Przypomnijmy, że Civilization 6 zadebiutowało na PC w październiku 2016 roku. Zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się z recenzją gry na stronie Gram.pl. Zapraszamy także do sprawdzenia oferty komputerów osobistych firmy Actina na Sferis.pl. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam uruchomić produkcję Firaxis Games na najwyższych możliwych ustawieniach graficznych.

Źródło: Steam