Marvel’s Midnight Suns z prezentacją umiejętności Venoma. Zobaczcie gameplay

Marvel's Midnight Suns

W miniony weekend gracze PC mieli okazję przetestować pełną wersję Marvel’s Midnight Suns. Kilka dni temu studio Firaxis Games ujawniło natomiast, że już w tym tygodniu produkcja doczeka się DLC, którego głównym bohaterem będzie Venom. Nic więc dziwnego, że deweloperzy postanowili przygotować graczy na premierę nowego dodatku. Twórcy opublikowali bowiem obszerny materiał wideo, prezentujący umiejętności wspomnianej postaci.

Trwający ponad sześć minut gameplay pozwala sprawdzić, jak Venom radzi sobie w akcji. Należy jednak pamiętać, że nowy bohater nie będzie jedyną atrakcją nadchodzącego DLC. Dodatek wzbogaci bowiem Marvel’s Midnight Suns również o nowe misje fabularne związane ze wspomnianą postacią.

DLC o nazwie Redemption zadebiutuje na rynku już 23 lutego, czyli w najbliższy czwartek. Warto wspomnieć, że pod koniec stycznia produkcja studia Firaxis Games otrzymała dodatek z Deadpoolem. W nadchodzących miesiącach gra zostanie natomiast wzbogacona o jeszcze dwie postacie, którymi będą Storm oraz Morbius.

Marvel’s Midnight Suns dostępne jest na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się z recenzją gry na stronie Gram.pl. Zapraszamy także do sprawdzenia oferty komputerów osobistych firmy Actina w sklepie Sferis. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam uruchomić produkcję Firaxis Games na najwyższych możliwych ustawieniach graficznych.