Marvel’s Midnight Suns do sprawdzenia za darmo. Ruszył bezpłatny weekend z grą

Marvel's Midnight Suns

Marvel’s Midnight Suns nie spełniło oczekiwań firmy 2K Games. Nic więc dziwnego, że wydawca stara się przekonać do produkcji studia Firaxis Games większą liczbę graczy. Jakiś czas temu na konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S pojawiło się demo wspomnianego tytułu. Wczoraj wieczorem natomiast na platformie Steam ruszył darmowy weekend z grą, za którego sprawą wszyscy zainteresowani mogą przez kilka najbliższych dni cieszyć się pełną wersją taktycznego RPG osadzonego w uniwersum Marvela.

Gracze, którzy zastanawiają się nad kupnem Marvel’s Midnight Suns, powinni się jednak pospieszyć. Darmowy weekend z produkcją studia Firaxis Games kończy się bowiem w niedzielę – 19 lutego – o 19:00 czasu polskiego. Użytkownicy będą mogli oczywiście zachować swoje postępy poczynione podczas wspomnianego wydarzenia i kontynuować zabawę, o ile nabędą pełną wersję gry.

Dodatkowo do 2 marca produkcja studia Firaxis Games dostępna jest na Steam z 40% zniżką. Więcej informacji znajdziecie pod tym adresem.

Marvel’s Midnight Suns dostępne jest na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się z recenzją gry na stronie Gram.pl. Zapraszamy także do sprawdzenia oferty komputerów osobistych firmy Actina w sklepie Sferis. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam uruchomić produkcję Firaxis Games na najwyższych możliwych ustawieniach graficznych.