Cyberpunk 2077 z latającymi samochodami. Zobaczcie nową modyfikację

Cyberpunk 2077

Jakiś czas temu Cyberpunk 2077 doczekał się modyfikacji, pozwalającej wręczać łapówki. Okazuje się jednak, że społeczność modderska wciąż nie powiedziała ostatniego słowa. W sieci pojawił się bowiem projekt o nazwie „Let There Be Flight”, który – jaka sama nazwa wskazuje – wprowadza do produkcji CD Projekt RED latające samochody. Na dole wiadomości znajdziecie materiały wideo, prezentujące działanie wspomnianego moda.

Modyfikacja „Let There Be Flight” znajduje się obecnie w fazie beta, ale trzeba przyznać, że już teraz wygląda przyzwoicie. Cały czas trwają jednak prace nad poprawieniem wrażeń z latania. Natomiast, jeśli Wy również chcielibyście przemierzać Night City przy pomocy latających samochodów, to niezbędne pliki znajdziecie pod tym adresem.

Przypomnijmy, że Cyberpunk 2077 dostępny jest na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się z recenzją gry na stronie Gram.pl. Zapraszamy także do sprawdzenia oferty komputerów osobistych firmy Actina na Sferis.pl. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam uruchomić produkcję CD Projekt RED na najwyższych możliwych ustawieniach graficznych.