Elden Ring przyjazne dla turystów. Wszystko dzięki modyfikacji Peaceful Ring

Elden Ring

Elden Ring to bez wątpienia najlepsza gra 2022 roku, co potwierdzają m.in. liczne nagrody. Nic więc dziwnego, że najnowsza produkcja studia From Software cieszy się sporą popularnością. Tytuł regularnie otrzymuje również różnego rodzaju modyfikacje. Jeden z najnowszych modów powinien natomiast zainteresować użytkowników, którzy mają dość wymagających starć z oponentami znajdującymi się na Ziemiach Pomiędzy i chcieliby w spokoju odkrywać sekrety wspomnianej krainy.

Moder posługujący się pseudonimem „rainergeis” przygotował bowiem modyfikację o nazwie Peaceful Ring, która – jak podkreśla sam autor – „zmienia wszystkich wrogów w Elden Ring w pokojowych NPC”. Wspomniany mod sprawi, że oponenci nie będą atakować postaci bez gracza. Sam użytkownik będzie mógł natomiast w pełni skupić się na spokojnej eksploracji.

„Rainergeis” zaznacza, że modyfikacja powstała z myślą o graczach, którzy chcieliby odkryć wszystkie tajemnice produkcji From Software bez walki. Co natomiast z bossami, których trzeba pokonać, by ukończyć grę? Spokojnie, mod Peacuful Ring pozwala zabijać napotkanych wrogów.

Jeśli jesteście zainteresowani wspomnianą modyfikacją, to wszystkie niezbędne pliki znajdziecie na stronie NexusMods.

Elden Ring dostępne jest na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z recenzją gry na stronie Gram.pl. Zachęcamy także do sprawdzenia oferty komputerów osobistych firmy Actina na Sferis.pl. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam uruchomić produkcję From Software na najwyższych możliwych ustawieniach graficznych.