Death Stranding: Director’s Cut wkrótce na PC. Zwiastun prezentuje nowości

Death Stranding: Director's Cut

Zgodnie z zapowiedziami pod koniec bieżącego miesiąca na komputerach osobistych zadebiutuje Death Stranding: Director’s Cut. Tymczasem firma 505 Games, wydawca pecetowej wersji gry, postanowiła najwyraźniej przygotować posiadaczy wspomnianej platformy na nadchodzącą premierę rozszerzonej edycji gry Kojima Productions. Do sieci trafił bowiem zwiastun gry, który prezentuje nowości, jakie oferuje reżyserskie wydanie Death Stranding. Materiał znajdziecie na dole wiadomości.

Warto wspomnieć, że Death Stranding: Director’s Cut zaoferuje na PC m.in. tryb „wysokiej płynności”. Ponadto użytkownicy komputerów osobistych mogą liczyć na wsparcie dla ultra panoramicznych. Nie zabraknie też rozbudowanego trybu fotograficznego. W reżyserskiej wersji Death Stranding gracze PC znajdą także przedmioty kosmetyczne inspirowane serią Half-Life oraz grą Cyberpunk 2077 od CD Projekt RED.

Przypomnijmy, że Death Stranding: Director’s Cut zadebiutuje na PC już 30 marca. Zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się z oficjalnymi wymaganiami sprzętowymi gry pod tym adresem. Zapraszamy także do sprawdzenia oferty komputerów osobistych firmy Actina na Sferis.pl. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam uruchomić grę Kojima Productions na najwyższych możliwych ustawieniach graficznych.