The Last of Us Part 1 na kolejnym zwiastunie. Kilka ujęć z pecetowej wersji gry

The Last of Us Part 1

Premiera The Last of Us Part 1 na PC zbliża się wielkimi krokami. Już w zeszłym tygodniu Sony zaprezentowało zwiastun, który pozwalał sprawdzić, jak gra będzie prezentować się na komputerach osobistych. Nieco wcześniej poznaliśmy natomiast oficjalne wymagania sprzętowe produkcji Naughty Dog. Tymczasem japońska firma opublikowała kolejny trailer pecetowej wersji przygód Joela i Ellie.

Najnowszy materiał promocyjny The Last of Us Part 1 na PC – podobnie jak poprzedni zwiastun – również pozwala zerknąć na kilka fragmentów rozgrywki. Trailer skupia się jednak w głównej mierze na prezentacji poszczególnych funkcji. Sony przypomina bowiem, że użytkownicy komputerów osobistych będą mogli cieszyć się m.in. na nielimitowaną liczbą klatek na sekundę.

Pecetowa wersja przygód Joela i Ellie będzie mogła pochwalić się również wsparciem dla technologii AMD FSR oraz Nvidia DLSS Super Resolution. Nie zabraknie też trybów speedrun oraz permadeath, które powinny zainteresować nieco bardziej doświadczonych graczy.

The Last of Us Part 1 zadebiutuje na PC już 28 marca 2023, czyli w najbliższy wtorek. Zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się z recenzją gry wersji na PlayStation 5 na stronie Gram.pl. Zapraszamy również do sprawdzenia oferty komputerów osobistych firmy Actina w sklepie Sferis. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam uruchomić produkcję Naughty Dog na najwyższych możliwych ustawieniach graficznych.