DOOM Eternal wkrótce z trybem Hordy. Nadchodzi patch 6.66

DOOM Eternal

Na początku lipca dowiedzieliśmy się, że DOOM Eternal nie doczeka się obiecanego jeszcze przed premierą Invasion Mode. Wspomniany wariant rozgrywki miał umożliwić graczom najeżdżanie światów innych użytkowników. Całość miała nieco przypominać multiplayer z serii Dark Souls. Zamiast tego produkcja id Software otrzyma tryb Hordy. Trafi on do gry tej jesieni wraz z aktualizacją oznaczoną numerem 6.66.

Tryb Hordy w DOOM Eternal nie będzie różnił się od podobnych wariantów dostępnych w innych tytułach. Gracze będą musieli mierzyć się z kolejnymi falami oponentów, a każda z nich zmusi nas do walki, z co raz to mocniejszymi przeciwnikami. Niektóre z silniejszych potworów będą oznaczone, a za ich zabójstwo otrzymamy dodatkowe punkty. Na koniec otrzymamy wynik za całą rozgrywkę oraz nagrody. Śrubując własne rekordy, użytkownicy będą odblokowywać dodatkową zawartość oraz wyzwania.

Aktualizacja oznaczona numerem 6.66 wprowadzi również zapowiadane zmiany w trybie Battlemode. Skupią się one przede wszystkim na matchmakingu, który zostanie usprawniony i będzie brał pod uwagę serię zwycięstw danego gracza. W grze pojawi się też nowa arena, czyli Twierdza, a także dwa nowe Mistrzowskie Poziomy – World Spear oraz Mars Core.

Na koniec przypomnijmy, że DOOM Eternal dostępny jest na PC, a także konsolach PlayStation, Xbox i Nintendo Switch. Zachęcamy również do zapoznania się z ofertą komputerów osobistych firma Actina na Sferis.pl, by zagrać w produkcję id Software na najwyższych możliwych ustawieniach.