Dying Light 2 drugi tydzień z rzędu na szczycie listy bestsellerów Steam

Dying Light 2

W poprzedni poniedziałek informowaliśmy, że Dying Light 2 kompletnie zdominowało ranking sprzedaży na Steam. Okazuje się, że produkcja Techlandu wciąż cieszy się dużym zainteresowaniem użytkowników platformy Valve. Najnowsze dzieło polskiego dewelopera drugi tydzień z rzędu znalazło się bowiem na szczycie listy najchętniej kupowanych gier na Steam (ranking za zeszły tydzień). Sama gra cały czas zbiera też sporo pozytywnych opinii.

Dużą popularnością cieszą się też płatne pakiety do darmowego MMORPG Lost Ark. Produkcja Tripod Studios zadebiutowała w zeszły piątek na naszym rynku, a już w sobotę w szczytowym momencie w tytuł grało jednocześnie 1,325,305 użytkowników Steama. Mimo początkowo ciepłego przyjęcia obecnie gra może pochwalić się na platformie Valve jedynie mieszanymi” opiniami. Gorszy odbiór produkcji wynika głównie z problemów z serwerami. Niemniej jednak trzeba przyznać, że produkcja cieszy się dużą popularnością wśród graczy PC.

Przypomnijmy, że Dying Light 2 dostępne jest na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się z recenzją gry na stronie Gram.pl. Zapraszamy także do sprawdzenia oferty komputerów osobistych firmy Actina na Sferis.pl. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam uruchomić produkcję Techlandu na najwyższych możliwych ustawieniach graficznych.

Źródło: SteamDB.info