Dying Light 2 zachwyca na zwiastunie w 4K z włączonym ray tracingiem

Dying Light 2

Dying Light 2 zbliża się wielkimi krokami. Produkcja Techlandu jest obecnie najbardziej wyczekiwaną grą na Steam. Tymczasem w trakcie targów CES 2022 firma Nvidia opublikowała nowy zwiastun kontynuacji hitu z 2015 roku. Materiał prezentuje, jak nadchodzące dzieło polskiego dewelopera będzie prezentować się na PC w rozdzielczości 4K i z włączonym ray tracingiem. Trzeba przyznać, że całość robi wrażenie. Rzućcie okiem na trailer na dole wiadomości i oceńcie sami.

W przypadku Dying Light 2 posiadacze kart graficznych firmy Nvidia mogą liczyć nie tylko na technikę śledzenia promieni w czasie rzeczywistym. Produkcja Techlandu otrzyma bowiem również wsparcie dla technologii Nvidia DLSS, co powinno pozytywnie wpłynąć na działanie gry. Jeśli czekacie na nową odsłonę Dying Light, to koniecznie zapoznajcie się z oficjalnymi wymaganiami sprzętowymi pod tym adresem.

Przypomnijmy, że Dying Light 2 zmierza na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S. Za pośrednictwem chmury tytuł dostępny będzie też na Nintendo Switch. Premiera gry 4 lutego 2022 roku. Zainteresowanych zachęcamy również do zapoznania się z ofertą komputerów osobistych firmy Actina na Sferis.pl. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam zagrać w produkcję Techlandu na najwyższych możliwych ustawieniach graficznych.