Dying Light z darmowym weekendem na Steam. Techland zaprasza do gry

Dying Light

Dobra wiadomość dla graczy, którzy od dłuższego czasu zastanawiają się nad kupnem Dying Light. Firma Techland kontynuuje świętowanie swoich 30. urodzin i z tej okazji postanowiła zaprosić użytkowników Steama na darmowy weekend ze wspomnianą produkcją. Zainteresowani mogą już pobierać tytuł za pośrednictwem platformy Valve. Wydarzenie kończy się w poniedziałek, 13 grudnia, o 19:00 czasu polskiego. Gracze PC mają więc trochę czasu na zapoznanie się z grą.

To jednak nie koniec atrakcji, jakie przygotował Techland. Na Steam dostępna jest bowiem wyprzedaż gier z katalogu rodzimej firmy. Użytkownicy komputerów osobistych mogą więc nabyć produkcje polskiego dewelopera w atrakcyjnych cenach. Wspomniane Dying Light dostępne jest obecnie z 60-procentową zniżką, dzięki czemu zainteresowani kontynuowaniem zabawy po darmowym weekendzie, mogą obecnie kupić grę za 35,99 zł. Dostępna jest także promocja na wersję Platinum Edition. Wydanie z wszystkimi opublikowanymi do tej pory dodatkami i DLC kosztuje jedyne 44,99 zł. Wyprzedaż trwa do 14 grudnia.

Przypomnijmy, że Dying Light dostępne jest na PC, PlayStation 4 i Xbox One. Zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z recenzją gry na stronie Gram.pl. Warto także wspomnieć, że już 4 lutego na rynku zadebiutuje Dying Light 2. Zachęcamy również do sprawdzenia oferty komputerów osobistych firmy Actina na Sferis.pl. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam uruchomić produkcje Techlandu na najwyższych możliwych ustawieniach graficznych.