Elden Ring na nowym zwiastunie. Wydawca chwali się sukcesem gry From Software

Elden Ring

Od premiery Elden Ring minął ponad miesiąc. Od tamtego czasu produkcja From Software nieustannie znajduje się na szczycie listy bestsellerów platformy Steam. Warto jednak pamiętać, że najnowsze dzieło twórców Dark Souls przypadło do gustu nie tylko graczom, ale także branżowym mediom. O ciepłym przyjęciu produkcji przez recenzentów postanowiła przypomnieć firma Bandai Namco. Wydawca przygotował bowiem specjalny zwiastun, w którym chwali się pozytywnymi recenzjami gry.

Warto także wspomnieć o świetnych wynikach sprzedaży. W połowie miesiąca Bandai Namco oraz studio From Software ujawnili, że w niecałe 3 tygodnie od premiery Elden Ring znalazło ponad 12 milionów nabywców. Wynik ten z pewnością jest już znacznie wyższy i niewykluczone, że wydawca oraz twórcy pochwalą się wkrótce nowymi danymi. Tymczasem rzućcie okiem na wspomniany zwiastun i przypomnijcie sobie, jak najnowsze dzieło twórców Dark Souls zostało przyjęte przez branżowe media.

Przypomnijmy, że Elden Ring dostępne jest na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z recenzją gry na stronie Gram.pl. Zachęcamy także do sprawdzenia oferty komputerów osobistych firmy Actina na Sferis.pl. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam uruchomić produkcję From Software na najwyższych możliwych ustawieniach graficznych.