Elden Ring niepokonane na Steam. Gra From Software bije rekordy aktywności

Elden Ring

Tydzień temu Elden Ring dosłownie zdominowało sprzedaż na Steam. Okazuje się jednak, że produkcja From Software cieszy się na platformie Valve niesłabnącą popularnością. Nowe dzieło twórców serii Dark Souls drugi tydzień z rzędu znalazło się bowiem na szczycie listy bestsellerów. To nie koniec dobrych informacji dla deweloperów, ponieważ gra wciąż bije własne rekordy aktywności i może pochwalić się naprawdę imponującą liczbą graczy.

Tylko w tej chwili w Elden Ring gra na Steam blisko 620 tys. osób. Natomiast w szczytowym momencie ostatniej doby produkcję From Software uruchomiło jednocześnie 944,190 użytkowników platformy Valve. Rekord padł jednak 5 marca, gdy w nowe dzieło twórców serii Dark Souls bawiło się w tym samym czasie 953,426 graczy. Warto pamiętać, że przedstawione liczby dotyczą wyłącznie pecetowej wersji na Steam. Sama gra dostępna jest bowiem również na konsolach PlayStation i Xbox.

Przypomnijmy, że Elden Ring dostępny jest na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z recenzją gry na stronie Gram.pl. Zachęcamy także do sprawdzenia oferty komputerów osobistych firmy Actina na Sferis.pl. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam uruchomić produkcję From Software na najwyższych możliwych ustawieniach graficznych.

Źródło: SteamDB.info