Marvel’s Spider-Man z trybem FPP. Modyfikacja już dostępna dla wybranych graczy

Spider-Man Remastered

Już we wrześniu informowaliśmy, że trwają prace nad modyfikacją, dzięki której pecetowa wersja Marvel’s Spider-Man Remastered zostanie wzbogacona o tryb FPP. Tymaczasem twórca projektu posługujący się pseudonimem „jedijosh920” opublikował premierowy zwiastun wspomnianego moda, który jest już dostępny dla wybranych graczy.

Modyfikację wprowadzającą tryb FPP do gry Marvel’s Spider-Man Remastered mogą już pobierać użytkownicy, którzy wspierają „jedijosh920” w serwisie Patreon. Niewykluczone jednak, że wkrótce sytuacja ta ulegnie zmianie. Autor zaznacza bowiem, że wszystkie stworzone przez niego mody dostępne są za darmo. Wspierający natomiast otrzymują dostęp do wczesnych lub nieukończonych wersji projektu.

Zainteresowanym nie pozostaje więc nic innego, jak uzbroić się w cierpliwość i wypatrywać informacji o udostępnieniu wspomnianej modyfikacji szerokiej publiczności. Tymczasem rzućcie okiem na premierowy zwiastun moda i zobaczcie, jak produkcja Insomniac Games prezentuje się w trybie FPP.

Marvel’s Spider-Man Remastered zadebiutowało na komputerach osobistych w sierpniu tego roku. Zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się z recenzją pecetowej wersji gry na stronie Gram.pl. Zapraszamy także do sprawdzenia oferty komputerów osobistych firmy Actina na Sferis.pl. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam uruchomić produkcję Insomniac Games na najwyższych możliwych ustawieniach graficznych.