Elden Ring z nową modyfikacją, która pozwala graczom zmienić wierzchowca

Elden Ring

Elden Ring doczekał się już kilku ciekawych modyfikacji. Jak można się było jednak spodziewać, społeczność moderska wciąż nie powiedziała ostatniego słowa. Na stronie NexusMods pojawił się bowiem mod, za którego sprawą gracze mogą dosiąść innego wierzchowca. Z pewnością ucieszy to wszystkich użytkowników, którym znudziła się już eksploracja Ziem Pomiędzy w towarzystwie standardowego kompana.

Dzięki modyfikacji „More Mounts” gracze mogą dosiąść m.in. wielkich mrówek czy też wilków. Twórca moda podkreśla jednak, że projekt powstał jedynie „dla zabawy” i nie jest w pełni funkcjonalny. Oznacza to, że w trakcie jazdy nowymi wierzchowcami gracze nie będą mogli np. korzystać ze skoku. Jeśli jednak jesteście zainteresowani, to niezbędne pliki oraz instrukcję instalacji znajdziecie na stronie NexusMods.com.

Przypomnijmy, że Elden Ring dostępne jest na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z recenzją gry na stronie Gram.pl. Zachęcamy także do sprawdzenia oferty komputerów osobistych firmy Actina na Sferis.pl. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam uruchomić produkcję From Software na najwyższych możliwych ustawieniach graficznych.

Źródło: NexusMods.com